Skip to main content
2026

Welzijnsmarkt

BMCC Brugge

TOL organiseerde in 2024 de 1 ste Welzijnsmarkt in het BMCC te Brugge.

Deze markt had als doel:

  • Netwerken faciliteren voor hulpverleners en onderwijsdeskundigen.
  • Het grote publiek op een laagdrempelige manier kennis laten maken met hulpverlening.

Met 63 deelnemende diensten en een opkomst van 800 tot 900 bezoekers, werd de Welzijnsmarkt een bruisend evenement. Ook minister Frank Vandenbroucke bracht een uitgebreid bezoek en sprak zijn enthousiasme uit over dit waardevolle initiatief.

2 oktober 2026 - 2de Welzijnsmarkt in het BMCC Brugge

TOL verwelkomde tijdens de eerste edtie van de Welzijnsmarkt in 2024 zo’n 65 welzijnsdiensten uit Vlaanderen. De markt was enerzijds een groot netwerkevent voor hulpverleners en anderzijds kon het grote publiek op een laagdrempelige wijze kennis maken met hulpverleningsdiensten.

Vele bezoekers, waar onder minister Frank Vandenbroucke, brachten een bezoek aan de markt en spraken hun enthousiasme uit over dit waardevolle initiatief.

Wil je als dienst deelnemen aan de Welzijnsmarkt? Vul dan onderstaand formulier in. Eind 2025 ontvangt u een uitnodiging om uw inschrijving te voltooien.

We willen voorkomen dat standgeld een belemmering vormt voor deelname. Daarom hanteren we een solidariteitsprincipe: grotere diensten dragen bij, zodat kleinere diensten tegen een gereduceerd tarief of zelfs gratis kunnen deelnemen.

België +32
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.