Team

Het multidisciplaire team van de TOL bestaat uit een kinderpsychiater, logopedisten, psychologen, psychomotorisch therapeut en een sociaal agoog.

Er is een nauwe samenwerking met verschillende psychiaters en neus-keel-oor artsen.

Studiecoachen

Bernard Van Steenkiste

Coördinator de TOL

Licentiaat klinische psychologie & 
Gezondheidszorgpsycholoog

Supervisor

bernard.van.steenkiste@tol.be

 

Katrien Pintelon

de TOL

Master sociale agogiek

katrien.pintelon@tol.be

Vicky Viaene

de TOL

Master klinische psychologie

vicky.viaene@tol.be

 

Hadewijch Opdebeeck

de TOL

Master klinische psychologie

hadewijch.opdebeeck@tol.be

Kinder- en jeugdpsychiater

Het Tol-team heeft een gepriviligieerde samenwerking met dr. Magali Coudeville, kinder- en jeugdspychiater. Na een onderzoek op de Tol kan het diagnostisch team van de TOL beslissen of een doorverwijzing naar de kinder-en jeugdpsychiater aangewezen is.

Indien men rechtstreeks een consultatie wenst bij dr. Coudeville dan dient men met haar rechtstreeks contact te nemen.

Dr. Magali Coudeville

de TOL

Kinder- en jeugdpsychiater

magali.coudeville@tol.be

Logopedisten

Pol De Meyere

Coördinator de TOL

Licentiaat logopedie & audiologie

pol.de.meyere@tol.be

 

Eline Vanderschommen

de TOL

Master logopedie & audiologie

eline.vanderschommen@tol.be

 

Geraldine Devos

de TOL

Master logopedie & audiologie

geraldine.devos@tol.be

 

 

Whitney Verburgh

de TOL

Bachelor logopedie & audiologie

whitney.verburgh@tol.be

Psychologen

Barbara Delagrange

de TOL

Licentiaat klinische psychologie & 
Gezondheidszorgpsychologe

Supervisor

barbara.delagrange@tol.be

Bernard Van Steenkiste

Coördinator de TOL

Licentiaat klinische psychologie & 
Gezondheidszorgpsycholoog

Supervisor

bernard.van.steenkiste@tol.be

 

Katrien Pintelon

de TOL

Master sociale agogiek

katrien.pintelon@tol.be

Lieselot Snoeck

de TOL

Master klinische psychologie

lieselot.snoeck@tol.be

Vicky Viaene

de TOL

Master klinische psychologie

vicky.viaene@tol.be

 

Hadewijch Opdebeeck

de TOL

Master klinische psychologie

hadewijch.opdebeeck@tol.be

Psychomotorisch therapeut

Sommige kinderen hebben problemen met schrijfmotoriek, fijne en/of grove motoriek, ruimtelijke oriëntatie... na onderzoek kan een behandeling opgestart worden.

Adelheid Van Loocke

de TOL

kinesitherapeute

psychomotorisch therapeute

adelheid.van.loocke@tol.be