Team

Het multidisciplaire team van de TOL bestaat uit een kinderpsychiater, logopedisten, psychologen, psychomotorisch therapeut, sociaal agoog en bachelor in de psychologie.

Er is een nauwe samenwerking met verschillende psychiaters en neus-keel-oor artsen.


 

Praktijkmanager de TOL

Dora Pyfferoen

Psychologisch consulente

Praktijkmanager TOL Brugge

Dora.pyfferoen@tol.be

Psychologen

Barbara Delagrange

Coördinator de TOL

Licentiaat klinische psychologie & 
Gezondheidszorgpsychologe

Supervisor

Werkzaam in Brugge, Groede, Sluis, Breskens en Oostburg

barbara.delagrange@tol.be

Bernard Van Steenkiste

Coördinator de TOL

Licentiaat klinische psychologie & 
Gezondheidszorgpsycholoog

Supervisor

Werkzaam in Brugge, Breskens, Groede, Oosburg en Sluis

bernard.van.steenkiste@tol.be

 

Katrien Pintelon

Master sociale agogiek

katrien.pintelon@tol.be

Hadewijch Opdebeeck

Master klinische psychologie

hadewijch.opdebeeck@tol.be

Tanita Mongaré

Master klinische psychologie

tanita.mongare@tol.be

Werkzaam in Brugge, Breskens, Groede, Oostburg en Sluis

Ellen Germonpré

master klinische psychologie

ellen.germonpre@tol.be

Werkzaam in Brugge, Breskens, Groede, Sluis en Oostburg

Sieglinde Vandamme

Master klinische psychologie

sieglinde.vandamme@tol.be

Hannah Traen

Master klinische psychologie

hannah.traen@tol.be

 

Marthe Tulpin

Master in de klinische psychologie

marthe.tulpin@tol.be

 

Psychologisch consulenten

Justine Laloo

Psychologisch consulente

Praktijkmanager  TOL Zeeland

justine.laloo@tol.be

Dora Pyfferoen

Psychologisch consulente

Praktijkmanager TOL Brugge

Dora.pyfferoen@tol.be

Logopedisten

Aagje Lefevere

Coördinator de TOL
Master logopedie

Master in de gezondheidsvoorlichting en - bevordering

aagje.lefevere@tol.be

Nancy Velle

Graduaat logopedie en audiologie

nancy.velle@tol.be

Elise Debusschere

Master logopedie

elise.debusschere@tol.be

Psychomotorisch therapeut

Sommige kinderen hebben problemen met schrijfmotoriek, fijne en/of grove motoriek, ruimtelijke oriëntatie... na onderzoek kan een behandeling opgestart worden.

Ester Van Kesteren

Psychomotorisch therapeute

ester.van.kesteren@tol.be

Jana Claeys

Psychomotorisch therapeute

Jana.Claeys@tol.be

Studiecoachen

Bernard Van Steenkiste

Coördinator de TOL

Licentiaat klinische psychologie & 
Gezondheidszorgpsycholoog

Supervisor

Werkzaam in Brugge, Breskens, Groede, Oosburg en Sluis

bernard.van.steenkiste@tol.be

 

Katrien Pintelon

Master sociale agogiek

katrien.pintelon@tol.be

Tanita Mongaré

Master klinische psychologie

tanita.mongare@tol.be

Werkzaam in Brugge, Breskens, Groede, Oostburg en Sluis

Ellen Germonpré

master klinische psychologie

ellen.germonpre@tol.be

Werkzaam in Brugge, Breskens, Groede, Sluis en Oostburg

Sieglinde Vandamme

Master klinische psychologie

sieglinde.vandamme@tol.be

Hannah Traen

Master klinische psychologie

hannah.traen@tol.be

 

Marthe Tulpin

Master in de klinische psychologie

marthe.tulpin@tol.be

 

Kinder- en jeugdpsychiater

Het Tol-team heeft een gepriviligieerde samenwerking met dr. Magali Coudeville, kinder- en jeugdspychiater. Na een onderzoek op de Tol kan het diagnostisch team van de TOL beslissen of een doorverwijzing naar de kinder-en jeugdpsychiater aangewezen is.

Indien men rechtstreeks een consultatie wenst bij dr. Coudeville dan dient men met haar rechtstreeks contact te nemen.

Dr. Magali Coudeville

Kinder- en jeugdpsychiater